Nowe centrum handlowe w Przemyślu

Inmax Developer zdradził plany odnośnie zbudowania w Przemyślu nowego centrum handlowo-usługowego. Nowoczesna galeria powstanie na terenach po byłej cegielni, mieszczących się 3,5 kilometra od centrum miasta, na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z południowo – wschodnią obwodnicą m. Przemyśla łączącą ulice Krakowską, Lwowską i Słowackiego. Od zakładu stojącego dawniej na tych terenach wziął się pomysł na nazwę – Cegielnia Przemyśl.

Inwestor duże nadzieje wiąże z komunikacją samochodową między Polską a Ukrainą. Centrum powstanie bowiem przy trasie łączącej Przemyśl z przejściem granicznym Malhowice. Ma to być największa galeria handlowa w okolicy, co może przyciągać mieszkańców nawet z Lwowa. Istotny kontekst nadaje też organizacja Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Można się spodziewać, że inwestor dołoży wszelkich starań, by centrum powstało jeszcze przed imprezą. Duży ruch na trasach Polska-Ukraina przysporzy Cegielni Przemyśl licznych klientów.

Inwestor obiecuje bardzo atrakcyjną stronę wizualną obiektu, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i dużą funkcjonalność obiektu. Póki co nie są jeszcze znane szczegóły odnośnie planowanej daty rozpoczęcia budowy.

Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii dnia , przez .